Biz kimiz?

Biz kimiz?

01

Misyonumuz

SO PRoje Mimarlık; müşterilerine sunduğu hizmeti yaratıcılık ve çağdaş tasarım çizgisi ile birleştirmiştir. İnsan psikolojisi ve ergonomi ile başlayan, finansman ve mühendislikle devam eden planlama sürecinde misyonundan taviz vermediği başarı kriterini standart almaktadır.

Bugünün ve yarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek, sürdürülebilir ve kalıcı, yüksek standartlara sahip, estetik değerleri yüksek yapılar üretmeyi ilke edinen SO Proje, insan ile yaşayan ve gerektiğinde onun ihtiyaçlarına göre değişebilen, sürdürülebilir mekânlar kurgulama bilinciyle tasarımlarına yön veriyor.

Bana hayal gücünün ne olduğunu sorduklarında daha iyi bir dünya arayışı olduğunu söylerim… Mimarlık sadece bir fırsattır; önemli olan hayattır, insandır.

Neler Yapıyoruz?

1

02

VİZYONUMUZ

Ekibimiz, bir fikirden ve konsept geliştirmeden gerçekleşmeye kadar her şeyi ele alır. Geleneklere inanır ve yeniliklerimize dahil ederiz. Tüm projelerimiz eşsiz bir sanatsal imaj ve fonksiyonel çözümler içermektedir. Projenin ruhu olan müşterilerimize karşı temel amacımız, tasarımlarıyla kendi değerlerini ve bireyselliklerini ortaya koymaktır.

%

DEKORASYON

%

MİMARİ

%

İNŞAAT

03

İnsan Kaynakları

Hayata geçirdiğimiz projelerimizde bizimle birlikte çalışacak daimi takım arkadaşları arıyoruz. Aşağıda bulunan butona tıklayarak iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.